این روزها اکثر کسب و کارها برای دیده شدن نیاز به وب سایت دارند. همین موضوع باعث شده تا شرکت های زیادی در حوزه طراحی سایت شرکتی فعالیت خود را آغاز کنند. خوشبختانه امکان طراحی وب سایت شرکتی به صورت حرفه ای وجود دارد. بنابراین، هیچ محدودیتی برای اینکه بتوانید طرح دلخواه خودتان را در قالب یک وب سایت به اجرا درآورید، وجود ندارد. با این حال بسیار مهم است که در هنگام سفارش سایت شرکتی انتظار خودتان را در مورد وب سایت بدانید و در نظر داشته باشید که تا چه اندازه می توانید برای طراحی سایت هزینه کنید؟ با ما همراه باشید تا با جزئیات و نحوه طراحی سایت شرکتی آشنا شوید.

اهمیت طراحی حرفه ای یک وب سایت برای کسب و کار

آنقدر فعالیت در فضای اینترنت پراهمیت شده است که اگر یک کسب و کار در فضای اینترنت بستری برای جذب مشتری نداشته باشد، از دیگر رقبای خودش عقب مانده است. همین موضوع نشان می دهد که وجود یک وب سایت برای یک کسب و کار غیر فروشگاهی چقدر اهمیت دارد. شرکت ها که در زمینه ارائه خدمات مختلف در ایران فعالیت می کنند، باید حتما دارای یک وب سایت باشند. در این صورت مشتریان آن شرکت بهتر به آن اعتماد می کنند و راحت تر از شرکت خدمات دریافت خواهند کرد.

همانقدر که وجود یک وب سایت برای شرکت از اهمیت زیادی برخوردار است، طراحی سایت شرکتی به صورت حرفه ای نیز بسیار حائز اهمیت است. در غیر این صورت کیفیت سایت پایین می آید و مشتریان علاقه ای به ورود سایت نخواهند داشت.

طراحی سایت شرکتی چگونه انجام می شود؟

این روزها بسیاری از کسب و کارها به اهمیت طراحی سایت پی برده اند و برای این کار نیز هزینه های زیادی می کنند. همین موضوع باعث شده تا مجموعه های مختلفی که در زمینه طراحی وب سایت فعال هستند، خدمات خود را به صورت طراحی وب سایت شرکتی و فروشگاهی به مردم ارائه کنند.

طراحی سایت شرکتی یکی از خدماتی است که از سوی افراد با دانش طراحی وب سایت و برنامه نویسی انجام می شود. افرادی که به صورت حرفه ای در این زمینه کار می کنند، می دانند که طراحی سایت های شرکتی با طراحی سایت های فروشگاهی متفاوت است. همین موضوع اهمیت سپردن کار طراحی وب سایت را به یک فرد حرفه ای چندین برابر کرده است. طراحی سایت شرکتی از طریق دو روش امکان پذیر است که هر کدام مزایا و معایب خاص خودش را دارد.

طراحی سایت وردپرسی برای شرکت

یکی از ساده ترین روش های طراحی وب سایت که حتی افراد غیر حرفه ای نیز می توانند آن را انجام دهند، طراحی سایت از طریق وردپرس است. وردپرس یک بستر اینترنتی است که با داشتن امکانات مختلف، امکان طراحی سایت حرفه ای را به شما می دهد. اگرچه می توان طراحی وب سایت را با کمک وردپرس انجام داد و از امکانات خوب این نرم افزار نیز بهره مند شد. اما یک سری محدودیت هایی نیز در هنگام طراحی وب سایت وجود دارند که اجازه طراحی یک سایت حرفه ای و اختصاصی را برای یک کسب و کار نمی دهند. با این حال در شرایطی که کسب و کارها نیاز به یک سایت معمولی و با امکانات قابل قبول هستند، این روش طراحی سایت گزینه خوبی برای آن هاست.

طراحی سایت شرکتی اختصاصی

بسیاری از کسب و کارها ترجیح می دهند که هزینه بیشتری برای طراحی وب سایت شرکتی خود کنند؛ اما در نهایت سایتی را تحویل بگیرند که به صورت اختصاصی برای آن ها طراحی شده است. در این شرایط به جای اینکه از وردپرس برای طراحی وب سایت استفاده شود، می توان از زبان های برنامه نویسی اختصاصی استفاده کرد.

طراحی سایت شرکتی اختصاصی می تواند به افراد برای داشتن یک سایت حرفه ای کمک کند. کسب و کارها می توانند در مورد نحوه طراحی و امکانات سایت خودشان نظر بدهند تا برنامه نویس در صورت امکان بتواند بهترین سایت را بر اساس نظر کارفرما طراحی کند. از جمله مزایای طراحی سایت به صورت اختصاصی و با زبان های برنامه نویسی، سرعت بالای لود شدن سایت است. بنابراین، می توان به لطف این وب سایت ها به راحتی مشتریان بیشتری را برای دریافت خدمات از شرکت جذب کرد.

چقدر زمان می برد تا یک سایت مناسب شرکت طراحی شود؟

به طور کلی مدت زمان طراحی وب سایت شرکتی بر اساس نوع سایت و امکاناتی که قرار است برای سایت طراحی شود، متفاوت است. در شرایطی که نیاز به یک وب سایت با امکانات معمولی و حداقل باشد، می توان در بازه زمانی چند روزه آن را طراحی کرد و به مشتری تحویل داد. اما در شرایطی که مشتری نیاز به وب سایت حرفه ای و اختصاصی داشته باشد، نیاز است که روزها روی طراحی وب سایت کار شود. در چنین شرایطی مدت زمان طراحی وب سایت افزایش پیدا می کند.

بهترین راه برای اطلاع دقیق از زمان مورد نیاز برای طراحی سایت شرکتی، انتخاب یک مجموعه ارائه دهنده این خدمات و سوال در مورد این موضوع است. در شرایطی که نیاز فوری به وب سایت داشته باشید، ممکن است بتوانید با انتخاب پنل های کم کارتر، وب سایت خودتان را راه اندازی کنید.

هزینه طراحی سایت شرکتی

هزینه طراحی سایت شرکتی بر اساس عوامل بسیار متنوعی تعیین می شود. همین موضوع باعث شده تا قیمت سایت شرکتی در هر یک از شرکت ها و مجموعه های مختلف با هم متفاوت باشد. در صورتی که وب سایت به صورت اختصاصی و با زبان های برنامه نویسی خاص طراحی شده باشد، برای طراحی آن باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. اما در صورتی که نیاز به طراحی یک وب سایت معمولی با امکانات معمولی تا متوسط داشته باشید، هزینه طراحی وب سایت شما کاهش پیدا می کند.

در حال حاضر، ارزان قیمت ترین وب سایت شرکتی که قابل طراحی با وردپرس می باشد، دارای امکانات محدودی است. اما برای کسب و کارهایی که نیازی به امکانات ویژه در وب سایت خودشان ندارند، گزینه خوبی محسوب می شود. اما در شرایطی که نیاز به طراحی وب سایت شرکتی به صورت اختصاصی باشد، هزینه طراحی افزایش پیدا می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *